بهترین دکتر برای هالوکس والگوس

بهترین دکتر برای هالوکس والگوس

بدون شک کلینیک‌های ارتوپدی که در زمینه درمان مشکلات پا تخصص دارند بهترین مکان برای درمان هالوکس والگوس هستند. در کلینیک های ارتوپدی می توانید بهترین جراح و متخصص را برای هالوکس والگوس و مشکلات پا پیدا کنید تا بتوانید به شکل مطلوبی مشکلات خود را برطرف نمائید که در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین دکتر برای هالوکس والگوس آشنا کنیم.

بهترین دکتر برای هالوکس والگوس

در مراحل اولیه بسیاری هالوکس والگوس را صرفاً یک مشکل در زیبایی پا می دانند و تغییر شکل می تواند برای مدت طولانی بدون درد باقی بماند با گذشت زمان تغییر شکل تشدید می شود، اما آسیب به مفصل متاتار و جلوی پا همچنان در حال افزایش است. بنابراین، اصلاح زودهنگام موقعیت شست پا با استفاده از تمرینات پا، اسپلینت هالوکس والگوس یا جراحی توسط بهترین دکتر توصیه می شود.

درمان هالوکس والگوس توسط بهترین دکتر چگونه انجام می شود؟

درمان هالوکس والگوس با اهدافی مانند: کم کردن درد، کاهش سرعت یا اصلاح بدشکلی و بازیابی عملکرد انگشتان و مفصل پا صورت می گیرد و راه های زیادی برای درمان این اختلال وجود دارد که توسط جراح و بهترین دکتر برای هالوکس والگوس بر اساس شدت انحراف انتخاب می شود، به طور کلی بهترین راه برای درمان این مشکل پیشگیری از آن است که بسیار آسان و کم خرج خواهد بود.

درمان هالوکس والگوس توسط دکتر مروجی

درمان هالوکس والگوس پا

برای کنترل درد، بهترین دکتر برای هالوکس والگوس معمولاً مسکن هایی مانند ایبوپروفن تجویز می کند و از طریق تمرینات ورزشی امتحان می کند و حرکت آزاد انگشت شست را در تمام جهات بهبود می بخشد استفاده از برخی وسایل کمکی مانند کفی طبی نیز در این زمینه مفید است. در موارد بسیار شدید که هیچ یک از تکنیک های محافظه کارانه برای درمان انحراف انگشت شست پا وجود ندارد بهترین دکتر و پزشک جراحی را پیشنهاد می کند.

علل هالوکس والگوس توسط بهترین دکتر چگونه تشخیص داده می شود؟

حدود 90 درصد از تمام بیماران مبتلا به هالوکس والگوس سابقه خانوادگی را گزارش می دهند و با این حال علت صرفاً مادرزادی نیست زیرا هیچ کس با بونیون به دنیا نمی آید. بنابراین همیشه عوامل محیطی و شیوه زندگی وجود دارند که به هالوکس والگوس اجازه رشد می دهند و یکی از علل شایع هالوکس والگوس، ضعف مادرزادی بافت همبند است که توسط بهترین دکتر تشخیص داده می شود.

علل هالوکس والگوس

هالوکس والگوس

بدشکلی های پا که پس از تصادف و سایر ایرادات و آسیب‌های پا ایجاد می شوند، به عنوان مثال شکستگی، همچنین می تواند هالوکس والگوس را ایجاد کند حتی تغییرات التهابی در مفاصل می تواند دلیلی برای هالوکس والگوس باشد و علل‌های دیگر ایجاد هالوکس والگوس شامل :

 • برخی از اختلالات عصبی می توانند منجر به هالوکس والگوس شوند.
 • پوشیدن کفش‌های نامناسب و خیلی تنگ با کفش های پاشنه بلند برای سال‌ها معمولاً باعث ایجاد هالوکس والگوس می شود.
 • عوامل مرتبط با استرس به ایجاد هالوکس والگوس کمک می‌کنند: اضافه وزن و ایستادن طولانی مدت می ‌تواند تاندون‌های جلوی پا را بی‌ ثبات کند و اجازه دهد قوس عرضی پا پایین بیاید.

هالوکس والگوس به طور معمول حتی برای افراد غیر عادی نیز آشکار است ارتوپد معمولاً با نگاه کردن به پا، ناهنجاری هالوکس والگوس را تشخیص می دهد. هالوکس والگوس اغلب با یک زاویه قابل مشاهده بزرگ شده در مفصل متاتارسوفالانژیال همراه است که شرح مشکلات بیمار هالوکس والگوس، شک پزشک را تایید می کند، علاوه بر این، بیماران هالوکس والگوس معمولاً ناهنجاری های همراه پا را تجربه می کنند.

خدمات بهترین پزشکان برای هالوکس والگوس چیست؟

 • تشخیص و درمان قطعی هالوکس والگوس با استفاده از دارو
 • اسکن پیشرفته دو بعدی و سه بعدی پا و مچ پا برای تشخیص دقیق ایرادات هالوکس والگوس
 • اسکن فوق تخصصی هالوکس والگوس
 • نوار عصب عضلانی
 • اندازه گیری تراکم و پوکی استخوان در پای افراد
 • تشخیص و درمان مشکلات هالوکس والگوس
 • جراحی برای برطرف نمودن هالوکس والگوس

کدام درمان‌ در مراحل اولیه به درمان هالوکس والگوس کمک می کند؟

اگر این بیماری در مراحل اولیه توسط بهترین دکتر برای هالوکس والگوس تشخیص داده شود، متخصص ارتوپد و بهترین دکتر می تواند ناهنجاری را با درمان محافظه کارانه درمان کند اول از همه، هر روز کفش‌های تخت با فضای کافی برای انگشتان پا بپوشید. تمرینات هالوکس والگوس و راه رفتن با پای برهنه می تواند رشد بیشتر را در مراحل اولیه تغییر شکل هالوکس والگوس بهبود بخشد که توسط بهترین دکتر توصیه می شود و فعال کردن و شل کردن عضلات پا و انگشتان پا به طور طبیعی قوس جلویی پا را تقویت و صاف می کند.

مراحل اولیه درمان هالوکس والگوس

مراحل اولیه برای درمان هالوکس والگوس

شکل طبیعی پا یک عملکرد اسکلتی صرفاً ثابت نیست و ماهیچه ‌های خوب ورزیده و فعال از اوایل نوجوانی برای ایجاد شکل و ثبات برای قوس انعطاف ‌پذیر مورد نیاز هستند و تنها قوس‌های دست نخورده می توانند از پیشرفت وضعیت هالوکس والگوس جلوگیری کنند. تورم و در نتیجه اصطکاک داخل کفش مستقیماً به دردناک شدن هالوکس والگوس کمک می کند، بنابراین اقدامات مراقبت از پوست پاک کننده برای درمان محافظه کارانه درد هالوکس والگوس کلیدی است.

چه زمانی جراحی هالوکس والگوس توسط بهترین دکتر توصیه می شود؟

قبل از جراحی، بهترین دکتر برای هالوکس والگوس سعی می کند هالوکس والگوس را با روش های غیر جراحی درمان کند با این حال، اگر درمان ها با شکست مواجه شوند یا بهبود قابل توجهی ایجاد نکنند، متخصص و بهترین دکتر شما ممکن است جراحی هالوکس والگوس را برای اشخاص توصیه کند.

سخن پایانی

هالوکس والگوس ایرادی است که در اثر عواملی مانند استفاده مداوم از کفش‌های پاشنه دار و تنگ، شلی بافت همبند ایجاد می شود، بنابراین طبیعی است که در خانم ها بیشتر از آقایان باشد. البته طی تحقیقاتی که انجام شده است; با توجه به اینکه آرتروز نیز یکی از عوامل تشدید کننده است و این ایراد در افراد بالای 65 سال بیشتر دیده می شود که در این مطلب در مورد بهترین دکتر برای هالوکس والگوس توضیح داده شد.

اگرچه انحراف پا و هالوکس والگوس و تورم مفصل انگشت پا با التهاب و درد همراه است، ضایعه در مراحل اولیه و در بسیاری از افراد دردناک نیست و فقط از نظر زیبایی ناراحت کننده می باشد در حالی که این ایراد با جراحی توسط بهترین دکتر قابل ترمیم است و پیشگیری را بهترین و ساده ترین راه معالجه می دانند.

سوالات متداول درباره بهترین دکتر برای هالوکس والگوس

 1. خدمات درمانی پزشکان هالوکس والگوس چه می باشد؟
  اسکن هالوکس والگوس، اندازه گیری آن، انجام روش های درمانی بدون جراحی و غیره از خدمات این پزشکان محسوب می شود.
 2. برای کنترل درد هالوکس والگوس چه اقداماتی لازم است؟
  برای کنترل درد، دکتر معالج معمولاً مسکن هایی مانند ایبوپروفن تجویز می کند و از طریق تمرینات ورزشی انگشت شست را در تمام جهات بهبود می بخشد.
 3. هدف از درمان هالوکس والگوس چه می باشد؟
  درمان هالوکس والگوس با اهدافی مانند: کم کردن درد، کاهش سرعت یا اصلاح بدشکلی و بازیابی عملکرد انگشتان و مفصل پا صورت می گیرد.
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو نوبت