نمونه عمل جراحی پا

رضایت مراجعه‌کنندگان

سمیرا محمدی

۲ ماه پیش | کاربر پذیرش ۲۴

دکتر بسیار باتجربه و در تخصص خود حرفه ای هستند پای پسرم و عمل کرد بسیار راضی بودم و برای موارد دیگر هم پیش دکتر مروجی رفتیم بسیار راضی بودم ایشون یکی از بهترین دکترهای ارتوپد در ایران هستند .خدا خیرش بده.

سپیده

۲ ماه پیش | کاربر پذیرش ۲۴

حدود سه ماه پیش جراحی هالوکس انجام دادم.چندین سال بود که پیگیر بودم تا دکتر مناسب برای اینکار انتخاب کنم.اقای دکتر فوق العاده یک پزشک حاذق و متبحر در تخصص خودشان هستند.بسیار خوش برخورد و با حوصله برای بیمار وقت میذارن. خدا بهشون سلامتی بده.از عملم بینهایت راضی هستم،چون این یک عمل بسیار حساسی هست.بسیار سپاسگزارم. رفتار پرسنل هم همانند خودشان بینظیر بود..

حسن

۲ ماه پیش | کاربر پذیرش ۲۴

همه چی عالی. بخصوص اطلاعات دکتربرای درمان خارپاشنه فقط باورزش درمخصوص درمنزل. عالی، عالی. پیشنهادمیکنم هزار درصد.

آدرس مطب

تهران
سعادت آباد
خیابان بخشایش
جنب بیمارستان عرفان
کوچه هفدهم
برج عرفان
واحد۱۰۲
تلفن: ۰۹۹۰۰۹۰۰۹۴۶

سوالات متداول

پس از انجام جراحی هالوکس والگوس، بیمار با پای خود از بیمارستان خارج می شود و به هیچ وجه گچ گرفته نمی شود. همچنین به مدت ۶ هفته کفش مخصوص پوشیده می شود و بیمار در طی این زمان نیز قادر به راه رفتن است.

در صورتی که بیمار ظرف مدت چند ماه از وسایل کمکی و ارتوزهای هالوکس والگوس استفاده نماید و درد بیمار بهبود نیابد، بیمار نیاز به جراحی دارد.

جراحی کف پای صاف، در بیمارانی که کف پای صاف، همراه با علایم دارند و یا دفورمیتی در مچ پا و پا وجود دارد، توصیه می گردد. ضمنا از حدود ۹ تا ۱۰ سالگی که تکامل قوس پا صورت می گیرد میتوان جراحی اصلاحی انجام داد.

معمولا یک ماه و نیم و سپس سه ماه پس از عمل، بیمار جهت باز کردن گچ و معاینات تکمیلی نیاز به مراجعه دارد.

معمولا با متدهای کم تهاجمی، درد بیمار پس از ترخیص از بیمارستان به شدت کاهش میابد و تصور یک جراحی دردناک برای عمل کجی انگشت شست، عملا غیر واقعی است.